Inregistrare FAQ Cautare Membri Grupuri Autentificare
Raspunde la subiect
DATI-VA CU PAREREA.... 
dan
Membru cu acte in regula

Data inscrierii: 19/Sep/2007
Raspunde cu citat (quote)
As vrea sa deschid un nou subiect .Ce parere aveti despre ideia infiintari noului PDL? (partidul democrat liberal)

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

dan
Membru cu acte in regula

Data inscrierii: 19/Sep/2007
Astazi s produs de facto si la brasov noul PD-L.O intrunire decenta fara multe vorbe.Urmeaza judetul . Asa ia fiinta un partid care va fi cel putin in viitorul apropiat cel mai mare partid din romania.Va voi tine la curent cu evolutia acestui partid.Daca cineva vrea sa scrie despre alte partide sa o faca fara nici o grija. Aici la aceasta rubrica vom scrie despre partide politice din Romania.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

TDL PREJMER
Vizitator

e bine totusi k se incearca ceva si ar fi bine k aceasta fuziune sa aduk lucruri mai bune decat obisnuitele aliante de care ne-am plictisit cu totii si kare nu au facut nimik niciodata decat scandal si subiecte pentru massmedia....aceeasi mass media kre continua sa participe si sa sustina ideile comuniste ale unora...deloc libera ba chiar dependenta de cei care sunt la putere....
Cat despre partide..nu prea au rost cuvintele..cu totii stim(cu mici exceptii) cam cine si ce a facut...imi pare rau de unii care chiar vor sa faca ceva..dar sunt prea usor de influentat si se las pacaliti prea usor de cei din jur si mai ales de televiziune..
nu stiu dak romanii se vor trezi vreodata cu adevarat si vor fi capabili sa decida si sa actioneze in folosul si pentru binele ROMANIEI si a ROMANILOR Spun asta cu speranta de a fi mai bine atat pentru romania cat si pentru comuna noastra cea plina de noroaie...noroaie pe strazi..noroaie in primarie..de-ar veni odata primavara si alegerile sa scapam de o parte din noroi...cam atat deocamdata....

DATI-VA CU PAREREA.... 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Ora este GMT  
Pagina 1 din 1  

Raspunde la subiect