Inregistrare FAQ Cautare Membri Grupuri Autentificare
Raspunde la subiect
NU VREM SAU NU PUTEM IESI DIN MEDIOCRITATE ? 
mapleleafsfan
Nou venit

Data inscrierii: 02/Ian/2008
Raspunde cu citat (quote)
Ca orice prejmerean care traieste in strainatate, ma apuca din cand in cand dorul de casa, de locurile in care am crescut, in care am invatat sa joc fotbal, in care am invatat sa dau buna ziua cand trec pe langa alta persoana, de locul in care am fost in prima zi de scoala impreuna cu mama care ma tinea de mana, de PREJMER, ce mai.... Am aflat de un site " Prejmer Comunity" in care poti vedea foto din prejmer. Bucuros, accesez site-ul si vad frumoasa si renovata cetate in foarte multe poze ( excelent zic, curios sa vad ce mai pot vedea ) si spre mirarea mea vad o frumoasa tanara ( prietena cuiva ). Fata e frumoasa ( poate e si din Prejmer )insa observ ca la picioarele ei pe jos stau aruncate 2 cutii goale de bere ( parte din peisajul prejmerean banuiesc ). am toata admiratia pentru administratorii site-ului, ideea este excelenta si pentru asta ii felicit si le spun "keep going". insa cei care posteaza pe site poze din prejmer cu fete de porcisori si prietene insetate trebuie sa se gandeasca ca acest site e accesat si altcineva in afara de grupul lor de prieteni. Avem prieteni aici care ne intreaba de unde suntem si sa le aratam fotografii. Ce o sa inteleaga prietenii mei despre Romania, Prejmer daca ei o sa vada in albumul photo despre Prejmer asemenea personaje si nicidecum imagini sau impresii despre prejmer ( in afara de excelentele photo pe care alika le-a postat ). Ganditi-va la asta !

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dreptate 
byg_boy
Junior

Data inscrierii: 29/Noi/2007
Asa e domnul....iti dau drepate . eu sunt adminul sitului. am creat situl cu ideea ca fiecare dintre noi sa arate partile frumoase ale prejmerului. apoi m-am gandit ca nu ar fi rau sa se adune mai multi prejmereni in felul asta ne vom gasi mai usor. si in legatura cu pozele care se pun...sincer nu am nici o legatura...cine stie poate s-a pierdut ideea pe `drum` sau poate ca asta ii caracterizeaza. oricum ....in prejmer s-au schimbat multe lucruri si incep sa cred ca e din c in ce mai rau.
salutari

Claudiu
Sef de trib

Data inscrierii: 19/Sep/2007
Ma bucur sa aflu ca site-ul nostru incepe sa fie cunoscut si peste hotare si va multumim pentru opinia d-voastra. Problema cea mai mare este ca toti cei care contribuie la construirea acestui site o fac benevol si in limita timpului disponibil.
De-aia nu cred ca este de condamnat byg_boy cu sectiunea pe care o administreaza. Ei sunt o gasca de tineri care trebuiesc intelesi chiar si cand arunca cutii de bere pe jos. O fi fost doar o stare de teribilism temporara... Sunt sigur ca nu-i caracterizeaza.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

mustang
Junior

Data inscrierii: 01/Ian/2008
da-i cool gagica, misto, si-apoi nu e toti costel din ghilad, cineva tre sa si bea in tara asta

Claudiu
Sef de trib

Data inscrierii: 19/Sep/2007
Se vede pe fata lui ca si el bea bere la cutie si pe urma arunca pe jos Very Happy

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

mustang
Junior

fara misto, ce daca sunt doua cutii de bere, beau bagaboantele aici in canada de rup, se cheama feminism. Tinerilor le sta bine sa-i doara-n papuci (apropo, e si-un filmulet pe site-ul cu poze in care doi se joaca intr-o balta) ma rog, nu acelasi lucru il pot spune despre oamenii care au o anumita responsabilitate in societate.... e foarte tare dom'le

Vizitator

cred ca acea poza era facuta la un chef ,daca o facea la biserica cred ca erau lumanari, daca era in spania erau seminte,in state cartoane de boschetari si asa mai departe daca vreti continui Laughing Orcum un fotograf trebue sa surprinda p pelicula viata asa cum e iar acesti tineri au tot respectul meu.bravo.cat despre costel din ghilead e din iasi.sa auzim d bine.

mustang
Junior

Anonymous a scris:
Orcum un fotograf trebue sa surprinda p pelicula viata asa cum e.cat despre costel din ghilead e din iasi.sa auzim d bine.

iar pelicula e card

Vizitator

Anonymous a scris:
pe vremea mea era pelicula foto adica film Very Happy orcum vremurile se schimbacu o viteza uluitoare iar noi vedem sau nu ,ne schimbam la fel de repede.cand ma gandesc ca nu cu multi ani in urma batrani nostri tineau cutiile de bere goale in vitrina ca p bibelouri .cati dintre voi ati prins asa cv Question sa auzim d bine pa

mai vreti? 
mapleleafsfan
Nou venit

Data inscrierii: 02/Ian/2008
din ciclul " ce frumoasa e viata in prejmer ! " cautati pe you tube si o sa gasiti niste baieti care incearca sa practice si ei ceva sport. teren de fotbal nu mai au ca acum sunt case acolo, la scoala nu se pot duce ca ii amendeaza garcea si ce le ramane de facut? cautati "fight in a club in prejmer " ( sau ceva de genul asta - o sa gasiti cu siguranta ). n-am nimic de obiectat doar ca au omis sa invite si primaria la concurs !!!

NU VREM SAU NU PUTEM IESI DIN MEDIOCRITATE ? 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Ora este GMT  
Pagina 1 din 1  

Raspunde la subiect