Inregistrare FAQ Cautare Membri Grupuri Autentificare
Raspunde la subiect
POSTAM AICI DESPRE CALITATEA ACTULUI DE EDUCATIE DIN PREJMER 
dan
Membru cu acte in regula

Data inscrierii: 19/Sep/2007
Raspunde cu citat (quote)
La prima vedere cand intri in com. prejmer ai o impresie deosebita atunci cand vezi pe strada foarte mult tineret si primul gand careti trece prin minte e SCOALA oare cum o fi, are profesori de calitate au conditii optime de lucru ? Aceste intrebari sigur si le pun aproape toti parinti.Aici putem afla raspunsul la multe intrebari putem purta un dialog foarte util apoi se pot lua unele masuri pe cale organizatorica . Nu neglijati si ramanerea peste timp a postarilor voastre.Tot aici va fi un foarte util schimb de idei chiar intre generatii .Astept postarile elevilor, parintilor,profesorilor si nu in ultimul rand al autoritatilor locale.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
INTREBARI 
dan
Membru cu acte in regula

Data inscrierii: 19/Sep/2007
cineva din primarie sau din conducerea scoli ne poate spune si noua cand trebue sa se finalizeze renovarea scoli Question

re 
mapleleafsfan
Nou venit

Data inscrierii: 02/Ian/2008
iti spun eu !!! se asteapta alegerile si o noua realocare de fonduri din bugetul primariei pentru o lucarare supraevaluata oricum de la inceput . ti-am raspuns eu si nici macar nu sunt din primarie !!!

mustang
Junior

Data inscrierii: 01/Ian/2008
a cui e lucrarea? a lui Tapu' (de la tissot- na ca i-am facut reclama) sau a lu' evag (i-am uitat nml). astia e meseriasi rau. e asa de buni ca numa' ei si apolodor din damasc e cautati... era sa uit, si manole

POSTAM AICI DESPRE CALITATEA ACTULUI DE EDUCATIE DIN PREJMER 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Ora este GMT  
Pagina 1 din 1  

Raspunde la subiect