Inregistrare FAQ Cautare Membri Grupuri Autentificare
Raspunde la subiect
PREJMERUL ..............CALCAT DE HOTI 
dan
Membru cu acte in regula

Data inscrierii: 19/Sep/2007
Raspunde cu citat (quote)
In noaptea de 8 spre 9 in jurul orei 0,30 un grup de hoti(vreo 6 se pare)cu un papuc au parcat p drumul carpinisului si apoi au intrat in gospodaria unui cetatean Dragos Blendea din cartier de unde au furat doi vitei in jurul a 150 kg bucata .Vom reveni cu amanunte imediat ce le vom avea.

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
hoti 
byg_boy
Junior

Data inscrierii: 29/Noi/2007
Din cate se pare hotii au mers la sigur...si totusi 6 insi la 2 vitei? oare cum au impartit prada? Smile

Claudiu
Sef de trib

De unde se stie ca au fost 6 si de papuc?

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

dan
Membru cu acte in regula

Claudiu a scris:
De unde se stie ca au fost 6 si de papuc?
Au fost vazuti d un paznic de la bauvest si de o vecina a lui dragos da numai d la distanta si noaptea

politie aveti? 
Vizitator

prejmerul e comuna sau oras ? ca io nam auzit de el,in fine vad ca aveti site si hoti he he da hoti de vite cam rari lol Laughing sa auzim de bine si sa prindeti hoti

Claudiu
Sef de trib

Ce se mai stie? Au gasit hotii pana la urma?

la toti sant hoti luaiar dracu 
catana
Vizitator

toate comunele au hoti lor.la noi ia strans dracu p toti la primarie.daca am da o bomba acolo am scapa de ei.voi va plangeti de un vitel .....la noi a mutat primaria acasa.politia e pentru noi muritori de rand... justitia la fel.ei sai ia dracu, nu vin alegerile? la uitativa si la voi in primarie. Crying or Very sad

Re: la toti sant hoti luaiar dracu 
mustang
Junior

Data inscrierii: 01/Ian/2008
catana a scris:
voi va plangeti de un vitel ....

n-ai inteles nimic, sunt destui oameni pentru care un vitel are mai multa valoare decat primarul sau politica, vitelul e munca lui ...iar pentru a se face ordine nu trebuie asteptate alegerile, trebuie aratate neregulile cu curaj, reclamatiile sunt o arma eficienta, trebuie facute pana cineva le ia in seama, dar daca toti tacem....mie mi-a spart odata masina si mi s-a furat geanta cu acte, Garcea imi zice: "Lasa ca ai scapat ieftin, lu' cutare i-a spart apartamentul..." ok, si ce ma incalzeste pe mine ca altul e furat mai mult ca mine, eu tot furat raman. Cat despre politicieni, sincer cred ca la dam prea mare importanta, eu chiar cred ca ne putem descurca si fara ei...oricum mai mult incurca...

dan
Membru cu acte in regula

bun gasit.nu stiu daca a gasit hotii dar o sa intreb.in privinta furtului cred ca ai dreptate mustang dar si legea face diferenta intre valoarea furtului,itzi da cat ai furat ,pentru o gaina 2 ani ptr o uzina nik Laughing

mustang
Junior

Data inscrierii: 01/Ian/2008
dan a scris:
itzi da cat ai furat ,pentru o gaina 2 ani ptr o uzina nik

ai dreptate dar asta deja e alta poveste, sincer nu mai cred ca in Romania va fi vreodata bine, cel putin eu n-am sa prind acele vremuri, poate copiii si nepotii mei sa prinda vremuri mai bune, poate. As mai aduga ceva ce un celebru anonim a zis:

Un viermisor care tocmai a iesit dintr-un kkt o intreaba pe maica-sa:
-Mama, noi putem trai intr-un mar?
-Da, fiule.
-Dar intr-o banana?
-Da, fiule.
-Atunci de ce traim intr-un kkt?
-Pentru ca asta-i tara noastra fiule !

hotii 
anonim
Vizitator

si totusi au gasit hotii? si cei care au vazut 6 persoane de ce nu au zis nimic atunci ? de ce nu au chemat politia Question

byg_boy
Junior

Data inscrierii: 29/Noi/2007
partea nasoala a hotilor din prejmer e ca din cate am auzit au inceput sa fure crucile de fier din cimitir si le duc la fier vechi ....... aici e chiar o mare problema

Claudiu
Sef de trib

Valeu, mama! Tora, Dumnezeu s-o ierte, fura crucile de lemn si le baga pe foc iarna. Urmatorul pas e ca hotii sa fure crucile de marmura sa le duca la reprelucrare Very Happy

Prejmerul calcat de hoti 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Ora este GMT  
Pagina 1 din 1  

Raspunde la subiect